Sowy *Mom’s love* owls

Z wielką przyjemnością informuję, że wreszcie udało mi się skończyć sówki. Co prawda termin znacznie się wydłużył, ale są sytuację, na które wpływu się nie ma, więc… lepiej późno niż później. Obrazek wyszedł cudownie. Jest prezentem dla mojej kochanej mamusi z okazji urodzin i jest nim po prostu zachwycona.Nad sowami pracowała mi się bardzo przyjemnie. Chyba po raz pierwszy back stitche nie sprawiły mi problemu. Jest ich we wzorku stosunkowo niewiele, tylko tyle, aby podkreślić niektóre detale. Istnieje też możliwość, że tak się przyzwyczaiłam do ich robienia, że przestały mi przeszkadzać. No, ale praktyka czyni mistrza. Cały ich urok widać na poniższym zdjęciu.

Obrazek emanuje uczuciem. Jest w nim wiele czułości  i wyczuwa się w nim matczyną miłość. Dlatego tak bardzo pasował mi na prezent urodzinowy dla mamy.Haftowałam  na płótnie Belfast 32ct kolor biały muliną DMC (43 kolory + 25 mieszanek). Obrazek został oprawiony w białe passe-partoutu. Tak się prezentuje już oprawieniu. 

Teraz pochwalę się tym, że pomimo opóźnienia udało mi się wyhaftować sówki, jako jednej z pierwszych osób. Pani Nadeżda Gawrilenko w ramach swojego konkursu „Szybkie igły” obdarowała mnie ku mojej radości jednym ze swoich wzorów. Bardzo mnie tym uszczęśliwiło, bo ja po prostu uwielbiam pracować na jej wzorach.   Nie zdradzę na razie, co to za wzorek, ale za jakiś czas na pewno się u mnie pojawi więc cierpliwości.

Teraz jak na krzyżykowego maniaka przystało ruszam kompletować nitki do nowego projektu.

 

 

Reklamy

4 myśli na temat “Sowy *Mom’s love* owls”

  1. Pierwszy raz widzę ten wzorek, mimo że autorka do obcych mi nie należy, ale widocznie jakimś cudem przeoczyłam. Rzeczywiście obrazek cudo! gratuluję 🙂

    1. Ja „nałogowo” śledzę profil Nadeżny 🙂
      Jak tylko zaczął powstawać ten wzorek wiedziałam, że na pewno go zrobię. Uwielbiam jej wzorki ze zwierzętami. Nigdy nie mogę się zdecydować, do którego najpierw się zabrać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s